Loting voorronde EK 2008

De kwalificatiewedstrijden beginnen in september 2006 en duren tot november 2007.
In tegenstelling tot voorgaande eindronden, zijn er geen play-offs.
De nummers één en twee van iedere poule plaatsen zich voor het eindtoernooi,
dat van 7 tot en met 29 juni 2008 zal plaatsvinden in Zwitserland en Oostenrijk.

DatumWedstrijdUitslag
02 september 2006Luxemburg Luxemburg-NEDERLAND NEDERLAND0-1
06 september 2006NEDERLAND NEDERLAND-Wit-Rusland Wit-Rusland3-0
07 oktober 2006Bulgarije Bulgarije-NEDERLAND NEDERLAND1-1
11 oktober 2006NEDERLAND NEDERLAND-Albanië Albanië2-1
24 maart 2007NEDERLAND NEDERLAND-Roemenië Roemenië0-0
28 maart 2007Slovenië Slovenië-NEDERLAND NEDERLAND0-1
08 september 2007NEDERLAND NEDERLAND-Bulgarije Bulgarije2-0
12 september 2007Albanië Albanië-NEDERLAND NEDERLAND0-1
13 oktober 2007Roemenië Roemenië-NEDERLAND NEDERLAND1-0
17 oktober 2007NEDERLAND NEDERLAND-Slovenië Slovenië2-0
17 november 2007NEDERLAND NEDERLAND-Luxemburg Luxemburg1-0
21 november 2007Wit-Rusland Wit-Rusland-NEDERLAND NEDERLAND2-1
Teams Groep GGWGLVDPVDPTP
Roemenië Roemenië1292126729
NEDERLAND NEDERLAND1282215526
Bulgarije Bulgarije1274118725
Wit-Rusland Wit-Rusland12417172313
Albanië Albanië12255121811
Slovenië Slovenië1232791611
Luxemburg Luxemburg1210112233

G=Gespeelde wedstrijden; W=Gewonnen; GL=Gelijk; V=Verloren; DPV=Doelpunten voor; DPT=Doelpunten tegen; P=Punten

Overige poules

Teams Groep AGWGLVDPVDPTP
Polen Polen14842241228
Portugal Portugal14761241027
Finland Finland1466213724
Servië en Montenegro Servië en Montenegro13562211121
België België14536141618
Kazachstan Kazachstan13247112010
Armenië Armenië122374139
Azerbeidzjan Azerbeidzjan121296285
Teams Groep BGWGLVDPVDPTP
Italië Italië1292122929
Frankrijk Frankrijk1282225526
Schotland Schotland12804211224
Oekraïne Oekraïne12525181617
Litouwen Litouwen12516111316
Georgië Georgië12318161910
Faroe eilanden Faroe eilanden1200124430
Teams Groep CGWGLVDPVDPTP
Griekenland Griekenland121011251031
Turkije Turkije12732251124
Noorwegen Noorwegen12723271123
Bosnië Bosnië12417162213
Moldavië Moldavië12336121912
Hongarije Hongarije12408112212
Malta Malta1212910315
Teams Groep DGWGLVDPVDPTP
Tsjechië Tsjechië1292127529
Duitsland Duitsland1283135727
Ierland Ierland12453171417
Slowakije Slowakije12516332316
Wales Wales12435181915
Cyprus Cyprus12426172414
San Marino San Marino1200122570
Teams Groep EGWGLVDPVDPTP
Kroatië Kroatië1292128829
Rusland Rusland1273218724
Engeland Engeland1272324723
Israël Israël12723201223
Macedonië Macedonië12426121214
Estland Estland122195217
Andorra Andorra1200122420
Teams Groep FGWGLVDPVDPTP
Spanje Spanje1291223828
Zweden Zweden1282223926
Denemarken Denemarken12624211120
Noord-Ierland Noord-Ierland12624171420
Letland Letland12408151712
IJsland IJsland1222810278
Liechtenstein Liechtenstein122199327
Teams Groep GGWGLVDPVDPTP
Roemenië Roemenië1292126729
NEDERLAND NEDERLAND1282215526
Bulgarije Bulgarije1274118725
Wit-Rusland Wit-Rusland12417172313
Albanië Albanië12255121811
Slovenië Slovenië1232791611
Luxemburg Luxemburg1210112233

G=Gespeelde wedstrijden; W=Gewonnen; GL=Gelijk; V=Verloren; DPV=Doelpunten voor; DPT=Doelpunten tegen; P=Punten

Copyright © 2006-2017 R. Pieper www.ramonpieper.nl

Valid XHTML 1.1!